چرا باید به متخصص قلب مراجعه کنید

پیشنهاد پزشک-اگر متخصص ذهن خانواده شما تجویز کرد که به متخصص قلب مراجعه کنید ، این کار را انجام دهید. سعی کنید آن را به تعویق نیندازید. شما دوبار در مورد آن فکر خواهید کرد.

افراد سیگاری هستند یا بوده اند-سیگار کشیدن یک عامل خطر فوق العاده برای بیماری های کرونری است. این جریان اکسیژن را به قلب کاهش می دهد و فشار گردش خون ، ضربان قلب و ضخیم شدن خون را افزایش می دهد و علاوه بر این به تلفن هایی که مسیرهای تامین را پوشش می دهند آسیب می رساند.

رنج قلب-این اساساً تضمین شده است. در زیر می توانید مجموعه ای کامل از علائم بیماری کرونر متخصص قلب در مشهد را مشاهده کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد اینکه آیا با عارضه جانبی روبرو شده اید ، در هر صورت ، به آن توجه کنید.

شروع یک برنامه فعالیت دیگر-شما بیش از 40 سال سن دارید که برنامه فعالیت دیگری را شروع کرده اید. شما ممکن است در حال حاضر با یک متخصص برای پویایی بیشتر کار کنید ، با این حال یک متخصص قلب می تواند سلامت قلب شما را بررسی کرده و تمریناتی را که برای قلب شما مفید است پیشنهاد دهد.

دیابتی-دیابت می تواند بر بیماری عروق کرونر بیفزاید. در صورت عدم برخورد با عوارض جانبی مشکلات قلبی و دیابت ، باید به متخصص قلب مراجعه کنید.

سابقه خانوادگی-در صورت عدم وجود هرگونه مشکل قلبی در خانواده شما ، باید از عوارض جانبی بیماری کرونر مطلع باشید و در مورد آنها با یک متخصص قلب صحبت کنید.

کلسترول بالا-به کلسترول کل کلسترول موجود در خون شما اضافه می شود. هرچه کلسترول کل بدن شما بیشتر باشد ، خطر شما برای بیماری عروق کرونر (سطح کلسترول 200 میلی گرم در دسی لیتر یا بالاتر) بیشتر است.

فشار خون بالا-فشار خون بالا یا تعداد سیستولیک بالا دارید. عدد سیستولیک در نبض شما عدد اصلی است. (به عنوان مثال ، اگر مطالعه شما 120/80 (120 بیشتر از 80) باشد ، فشار خون سیستولیک شما 120 است.)

بارداری دشوار-دو بار که یک خانم در دوران بارداری یا بعد از یائسگی در راه ایجاد بیماری عروق کرونر است.

Scroll to Top